Dodaj artykuł

Chcesz opublikować ciekawy artykuł związany z aukcjami internetowymi lub e-commerce? Chciałbyś czytelników aukcjoteka.com poinformować o swoim własnym biznesie? Skorzystaj z formularza poniżej!

Koszt publikacji zaczyna się od 50 złotych za pół roku

Uwaga: wypełnienie formularza i zapłata  nie oznaczają, że wpis zostanie na pewno opublikowany! Pobierana opłata jest opłatą za moderację (przejrzenie) artykułu i nie jest zwracana w przypadku odrzucenia artykułu. Artykuł na pewno zostanie odrzucony, jeśli następuje jeden z poniższych przypadków:

  • Narusza polskie prawo (np. obraża lub pomawia inne osoby, jest czynem nieuczciwej konkurencji, zawiera treści zabronione lub odnośniki do takich treści)
  • Nie dotyczy aukcji internetowych, serwisów związanych bezpośrednio z aukcjami internetowymi lub branży ecommerce (wystarczy, żeby artykuł dotyczył tylko jednej z wymienionych kategorii i wtedy spełnia już przesłanki do publikacji, nie musi dotyczyć wszystkich)
  • Dotyczy MLM, piramid finansowych i generalnie nakłania do zarabiania w internecie przez pozyskiwanie kolejnych uczestników systemu

Jeśli powyższe zasady są dla Ciebie niejasne, przed wypełnieniem formularza skontaktuj się ze mną i zapytaj czy Twój wpis nie zostanie odrzucony: kkarpieszuk małpa gmail.com.

(P.s. masz stronę na wordpressie i też chcesz mieć na niej taki formularz dodawania wpisów za opłatą? Skorzystaj z wtyczki PiszTu.com)

Jeśli chcesz dodać artykuł wypełnij poniższy formularz:

 

Znaków: , Odnośników: (Cena za odnośnik: 8.00 PLN)
Do zapłaty: 50.00 PLN. Publikacja na 183 dni