Artykuł w kategorii | allegro

Tagi |

Jak radzić sobie z komentarzami?

Opublikowane: 16 grudnia 2006 przez: Konrad Karpieszuk

Niedawno odkryłem świetne narzędzie do zarządzania komentarzami za aukcje w serwisie Allegro.pl. Mieści się ono pod adresem www.laptop.net.pl/komentarze/. Narzędzie dostępne jest całkowicie za darmo i podzielone jest na dwie części:

Wersja dla sprzedawców – umożliwia szybkie wystawienie komentarzy osobom (nie tylko kupującym), które już nam komentarz wystawiły, a my im jeszcze nie. Wadą jest fakt, że do każdego komentarza doklejany jest link reklamujący stronę – Allegro nie pozwala na takie działanie i takie linki usuwa. Obawiam się, że przy większej ilości takich linków mogło by dojść do blokady naszego konta. Na szczęście istnieje możliwość wycięcia takiego linku z komentarza, co w trosce o swoje konto robię. Ale aby być fair wobec twórców strony w co dziesiątym komentarzu link pozostawiam.

Wersja dla kupujących – umożliwia wysłanie maila do osób, którym komentarz już wystawiliśmy a oni nam jeszcze nie. Także przydatne.

Naprawdę polecam. Bardzo skraca czas wystawienia komentarzy, zwłaszcza u sprzedawców, który muszą to robić kilkadziesiąt i więcej razy tygodniowo.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i wyraź swoje zdanie!

A co Ty o tym sądzisz?