Artykuł w kategorii | allegro

Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro?

Opublikowane: 22 maja 2014 przez: Konrad Karpieszuk

Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro?

(wpis sponsorowany)

Statystyki pokazują, że jeśli na każdej swojej aukcji promujemy pozostałą ofertę, to sprzedaż wzrasta o 15-30% (zależnie od specyfiki towaru). Klienci bardzo często kupują kilka przedmiotów od jednego sprzedawcy aby oszczędzić na kosztach przesyłki. Ułatwmy im zatem szybkie dotarcie do całego asortymentu zamieszczając w opisie aukcji panel aukcyjny.

Bezpłatne panele aukcyjne Panel aukcyjny to aktywna galeria przedmiotów będących w aktualnej ofercie sprzedawcy. Kliknięcie w miniaturę z danym towarem powoduje łatwe i szybkie przeniesienie na aukcję mu poświęconą.

Zalety Paneli Allegro:

  • są bezobsługowe – wstawiamy i usuwamy panele automatycznie, również automatycznie aktualizowana jest ich zawartość oraz dane na temat aukcji;
  • mają elegancki i estetyczny wygląd z możliwością wyboru jednego z 10 szablonów, z opcją zmiany kolorów ramek, czcionek, tła, z wyborem wielkości czcionki, z animowanymi efektami graficznymi i prostą filtracją zawartości;
  • są proste w użyciu – ich obsługa nie wymaga znajomości HTML, wszelkich zmian dokonujemy z poziomu edytora wyglądu panelu.

Jak stworzyć panel w 1 minutę?

  • Wypełniamy pole: „Twój login Allegro” i klikamy „Dalej”
  • Wybieramy wygląd panelu, liczbę prezentowanych aukcji, efekty dodatkowe i klikamy „Dalej”
  • Kopiujemy (CTRL+C) ze strony kod HTML, który się pojawi i wklejamy (CTRL+V) w opis swoich aukcji i mamy gotową reklamę naszej oferty.

Panel będzie się sam aktualizował, pobierał informacje o nowych aukcjach, usuwał dane o zakończonych, zatem na tym kończy się nasza praca.

Panele działają we wszystkich wersjach narodowych Allegro oraz eBay, a w trosce o anglo- i rosyjskojęzycznych użytkowników stworzono także wersje serwisu w ich rodzimych językach:

Бесплатные акционные панели

Aukro cross sell gallery

  • oraz Aupanel.com dla sprzedających za pośrednictwem serwisu eBay.

ebay cross sell gallery

Czy to coś kosztuje?

Z paneli w podstawowej wersji można korzystać bezpłatnie. Dostęp do pełnej funkcjonalności kosztuje mniej niż 4 zł miesięcznie niezależnie od liczby aukcji i liczby wyświetleń. W cenniku znajdziecie pełne informacje na temat kosztów, różnic między opcją darmową i płatną oraz dostępne formy płatności.

 

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i wyraź swoje zdanie!

A co Ty o tym sądzisz?