Artykuł w kategorii | po godzinach

Jeśli szukasz prezentu na wesele…

Opublikowane: 28 czerwca 2006 przez: Konrad Karpieszuk

Sam niedawno stałem przed tym problemem 🙂 Zastanawiałem się co kupić znajomym na wesele (niestety nie sporządzili listy życzeń) tak aby nie było za drogo 😉 ale gustownie i oby nie trafić na coś, co kupi także ktoś inny. Bo co za radość z nawet najlepszego czajnika, jeśli byłbym już trzecią osobą z tym sprzętem w prezencie?

Aż mi głupio, że nie wpadłem na to wcześniej, bo odpowiedź miałem tak blisko. Zapewne zauważyliście, że przez kilka tygodni w blogu nie pojawił się żaden wpis. Byłem zajęty, razem z koleżanką przymierzaliśmy się do założenia spółki mającej szyć pościele. Plany założenia spółki się przeciągają i firma zmienia pierwotnie założony kształt. Ale właśnie! To jest odpowiedź na pytanie.

Pościel to prezent elegancki, na pewno przydatny (może już nawet w noc poślubną) i… niepowtarzalny. Nawet jeśli ktoś jeszcze przyniesie podobny podarunek, nasza pościel na pewno się przyda.

Zapraszam wszystkich – nie tylko tych, którzy szukają prezentu – do zakupu sprzedawanych przeze mnie od kilku dni pościeli. Na razie jest sprzedaż pilotażowa, w nieco obniżonej cenie. Próbuję zbadać rynek na własnej skórze zanim wezmę się za to poważniej.

1 Komentarze do tego artykułu

  1. iska napisał(a):

    W końcu naprawde ładne i gustowne pościele w normalnych cenach 🙂 Powodzenia 🙂

A co Ty o tym sądzisz?