Artykuł w kategorii | inne serwisy

Kiedy kasa dojdzie na konto?

Opublikowane: 15 lutego 2010 przez: Konrad Karpieszuk

Powstała kolejna strona przydatna dla wszystkich handlujących na Allegro (ale nie tylko).

Jeśli chcesz sprawdzić o której odbiorca otrzyma Twój przelew, polecam stronę Kiedy Kasa. Jak widać na obrazku powyżej jej obsługa jest bajecznie prosta: podajemy godzinę o której zleciłeś przelew, wybieramy nasz bank i bank odbiorcy przelewu i po chwili widzimy wynik. Proste? Aż dziw, że nikt dotąd na to nie wpadł.

Do tej pory sam korzystałem po prostu z tej tabelki.

6 Komentarze do tego artykułu

 1. Łukasz napisał(a):

  Ciekawy pomysł – ja tam wolę tabelkę i poczucie, że nie jestem imbecylem 😀

 2. Rafał napisał(a):

  Łukasz – Tak, umiejętność odczytania tak łatwej tabelki ewidentnie wskazuje że nie jesteś imbecylem…

 3. Matylda napisał(a):

  To przeciez całkiem proste, ale niektórym może się przydać. Banki księgują kasę 2 razy dziennie, o 8 i 12, więc nie widzę problemów ani potrzeby korzystania z takich serwisów.

 4. konradk napisał(a):

  Matylda, mylisz sie. Bani ksieguja w roznych godzinach (chocby mBank ktory znam ksieguje trzy razy: 6 rano, 12 w poludnie i 17). Do tego dochodzi zgranie tego z sesjami eliksir (sesje w czasie ktorych banki wymieniaja pieniadze z innymi bankami). wpisz w google eliksir lub sesje miedzybankowe a znajdziesz pewnie dosc skomplikowana tabelke

 5. Michał napisał(a):

  Wszystko tak na prawdę i tak zależy od tego jak postąpi bank. Czasem przeleje tak jak ustalone są sesje, a czasem „potrzyma” kasę trochę dłużej. Dla mnie i tak wygodne jest sprawdzanie tych informacji na takich właśnie stronach jak kiedykasa.pl czy kiedyprzelew.info. Po prostu jest mi szybciej, ale jak kto woli.
  Pozdrawiam

 6. Andrzej napisał(a):

  http://www.nakoncie.pl – Coś podobnego z dodatkowymi funkcjami. POLECAM!

A co Ty o tym sądzisz?