Artykuł w kategorii | allegro, ebay, inne serwisy, świstak

Nowa usługa dla Was! Katalog Aukcji Czytelników

Opublikowane: 03 września 2009 przez: Konrad Karpieszuk

I oto przyszedł dzień, w którym na Aukcjotece rusza pierwsza usługa skierowana do naszych czytelników! 🙂 Powstał właśnie pierwszy w Polsce katalog wszystkich aukcyjnych sprzedawców!

Katalog znajduje się pod tym adresem i zawsze będzie widoczny na górnym pasku na naszej stronie. Obecność w katalogu jest wieczna! Nie mam zamiaru usuwać nigdy raz zamieszczonych tam wpisów.

Zatem nie ważne czy handlujesz na Allegro, czy na Świstaku, eBayu czy innym serwisie aukcyjnym! Nie ważne czy chcesz tam zamieścić odnośnik do swojej strony O mnie, do swojej strony z komentarzami czy też do pojedynczej aukcji. Rób co chcesz, oby tylko reklamowało to w jakiś sposób Twoją działalność wokół aukcyjną. Dodaj link, napisz krótki opis i korzystaj z nowych odwiedzin!

Dodaj swoją ofertę! Gwarancja wieczystej obecności w katalogu!

I na dobry start od razu promocja! Obecność w katalogu jest płatna (jednorazowo, ale jakby nie było płatna), jednak jeśli czytasz ten wpis od razu po jego zamieszczeniu, to jestem szczęściarzem 🙂 Trwa właśnie promocja krocząca: co dwa dni będę podnosił cenę za obecność w katalogu o 1 PLN. Zaczynamy od złotówki, więc nie zmarnuj tej szansy i już dziś dodaj się ze swoją oferta!

* * *

Jak zapewne część z Was zauważy, całość działa na dwóch pluginach do WordPressa, z czego jeden jest mojego autorstwa. Już niedługo umieszczę gdzieś w sieci informację jak krok po kroku stworzyć taki katalog u siebie.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i wyraź swoje zdanie!

A co Ty o tym sądzisz?