Artykuł w kategorii | Bez kategorii

Od nowego roku Poczta Polska jak zwykle podnosi ceny

Opublikowane: 29 grudnia 2006 przez: Konrad Karpieszuk

Od kiedy handluję w serwisach aukcyjnych nie było chyba stycznia, w którym Poczta Polska nie podniosłaby przynajmniej części opłat za swoje usługi. I tak jest tym razem. Nowe cenniki i skrótowe wyjaśnienie co się zmienia znajdziecie na stronie Poczty.

Czy to już pora poważnie rozważyć korzystanie z inPost?

3 Komentarze do tego artykułu

  1. nonookie napisał(a):

    Jeszcze miesiac temu, gdy sprawdzalem ilosc punktow pocztowych w moim miescie na stronie inpost.pl ich liczba wynosila 0; dzis widnieje tam juz 7 adresow i cos mi sie wydaje, ze firma ta zastapi role poczty polskiej [oczywiscie w moim przypadku 🙂 ]. Po obecnych podwyzkach oplat pocztowych handel przedmiotami o wartosci < 10zł staje sie nieoplacalny.. Trzeba bedzie z nimi poexperymentowac..

  2. pawcio napisał(a):

    mam to samo. Bardzo się ciesze że moge odpuścić sobie kolejki na Poczcie natomiast moi klienci allegro są bardzo usatysfakcjonowani kosztami przesyłek i jakością usług inpost także polecam do eksperymentowania!

  3. Anonymous napisał(a):

    jeśli kogoś to interesuje ja już swoim klientą allegro wysyłam paczki i przesyłki inpostem i przez 4 miesiące nie miałem ani jednego niezadowolonego klienta! Także namawiam warto a zwraca się w komentarzach, ludzi zawsze najbardziej bolą te koszty przesyłki !

A co Ty o tym sądzisz?