Artykuł w kategorii | po godzinach

Sprzedam.pl – nowy serwis aukcyjny

Opublikowane: 14 września 2006 przez: Konrad Karpieszuk

Przynajmniej raz w roku musi pojawić się nowy serwis aukcyjny (i też mniej więcej raz w roku taki serwis upada). Tym razem takowy został uruchomiony pod adresem Sprzedam.pl.

Sprzedam.pl od innych „nowych” serwisów wyróżnia się kilkoma cechami:

 • serwis od samego początku pobiera opłaty od sprzedających (dość ryzykowny krok)
 • autorzy dla sprzedawców z Allegro z dużą ilością kont automatycznie założyli konta w swoim serwisie. Jak informuje serwis Aukcje.org niedługo każdy taki allegrowicz otrzyma od Sprzedam.pl zaproszenie do założenia konta (zastanawiam się jak mają zamiar to zrobić nie narażając się na konsekwencje wynikające z 10 punktu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, czyli potocznie paragrafu dotyczącego spamu).
 • serwis w tej chwili dla mnie nie działa, wyświetla się pusta strona (a jeszcze przed chwilą działał).

To tyle. Wpis ten w moim blogu podejrzewam, że będziemy mogli traktować jako ciekawostkę. Sukcesu nie wróżę. A co sądzicie Wy?

3 Komentarze do tego artykułu

 1. zolty napisał(a):

  Biorąc pod uwagę, że zaczęli działalność od spamowania to też nie widzę ich działalności w różowych barwach. Dostałem od nich list z informacją, że mogę założyć konto o takim samym loginie jak na allegro i, że ninijesza infromacja nie jest spamem, bla, bla, bla.
  Cóż… Dużym graczem na Allegro to ja nie jestem. A biorąc pod uwagę, że moja przygoda ze świstakiem i ebayem zakończyła się klapą to na sprzedaj.pl tym bardziej nic nie będę wystawiał.
  Co by nie mówić, w moim przypadku jedynie sprzedawanie domowej biblioteki ma sens na Allegro 🙂

 2. Anna napisał(a):

  Szkoda, zę wiekszość ofert na tym serwisie nie zdjęć, z nazwa dosyć zbieżna ze http://sprzedajemy.pl , właśnie och pomyliłam 🙂

 3. adelle napisał(a):

  @zloty polecam http://www.Sprzedajemy.pl tam nie ma ściemy tupu sprzedam.pl i mają już samoch ogłoszeń motoryzacyjnych ponad 100000, i czesto nie ma ich na allegro czy otomoto.pl więc uważam że warto, poza tym serwis po rpostu żyje i jest coraz mocniejszy

A co Ty o tym sądzisz?