Archiwum Tagów | "allequiz"

Tags: , ,

Sprawdź jak dobrze znasz Allegro

Opublikowano: 23 sierpnia 2009 by Konrad Karpieszuk

Allegro wymyśliło całkiem sprytny sposób na wyedukowanie swoich użytkowników odnośnie regulaminu i zasad panujących w tym serwisie. Przygotowało w tym celu quiz z nagrodami.

allequiz

O co chodzi? Wchodzimy pod ten adres, odpowiadamy na pytania odnośnie zasad panujących w Allegro i jeśli uda nam się odpowiedzieć na wszystkie prawidłowo, weźmiemy udział w losowaniu kilku nagród, z których najlepsza to chyba MacBook (przez pomyłkę nazwany w emailu od Allegro McBookiem).

Co ważne na rozwiązanie quizu mamy nieograniczoną ilość czasu i sami organizatorzy zabawy zachęcają żeby skorzystać z tego przywileju i zanim odpowie się na pytanie, dokładnie sprawdzić jaka jest prawidłowa odpowiedź. Quiz zatem zdecydowanie ma podtekst edukacyjny, tak aby użytkownicy lepiej nauczyli się panujących na Allegro zasad, a przez to lepiej ich w przyszłości przestrzegali.

Do quizu można podchodzić tyle razy, ile się chce.

Oczywiście jako ekspert ;P od spraw aukcyjnych nie mogłem uzyskać innego rezultatu niż 100% poprawnych odpowiedzi za pierwszym podejściem 😉 A jak Wam poszło?

allemistrz

Podziel się swoim zdaniem