Archiwum Tagów | "humor"

Tags: , , ,

Bojkot Madonny to za mało

Opublikowano: 12 sierpnia 2009 by Konrad Karpieszuk

Tupanie nogami nie działa, zbojkotujmy więc także Allegro. Dobrze im tak!

Jak właśnie donosi Gazeta.pl, organizatorzy bojkotu Madonny postanowili poszerzyć swoje druzgocące działania także na sponsora koncertu jakim jest serwis aukcyjny Allegro.

Allegro trzęsie się już zapewne ze strachu. Bojkot bowiem polega na nie kupowaniu przedmiotów w tym serwisie aukcyjnym przez bojkotujących. Ilu ich jest? Nie wiadomo. Na pewno jest pan Adam Kuź ze Stowarzyszenia Stop Allegro i jak sam mówi wraz z nim w bojkocie bierze już udział kilka tysięcy osób. Nie wiem jak to policzył, więc pozostaje wierzyć mu na słowo. Choć jakaś prawda w tym musi być.

Bo tak: przypominam sobie bojkot „Skandalisty Larry’ego Flinta” przed białostockimi kinami. Tłum modlących się składał z emerytek z krzyżami iświeczkami w dłoniach. Jeśli to tak, to faktycznie: tysiące emerytów nie kupują na Allegro. Szczerze to nie mają nawet konta tam zapewne.

A Ty, czym masz już konto na Allegro? 😉 Jeśli nie, to uważaj – być może już jesteś w Stowarzyszeniu Stop Allegro, kole przyjaciół Radia Maryja i Towarzystwie Promowania Madonny, Allegro i Wszystkiego Innego Pod Przykrywką Bojkotu Owych 🙂

Obrazek pochodzi z Wikipedii

Obrazek pochodzi z Wikipedii

6 komentarzy

Tags: ,

Dowcip aukcyjny

Opublikowano: 09 kwietnia 2009 by Konrad Karpieszuk

Znalezione przed chwilą na grupie dyskusyjnej alt.pl.allegro:

Rozmawia dwoch allegrowiczow:
-Czesc stary, co tam nowego?
-A wiesz… ozenilem sie.
-Oo gratuluje. I jak tam zona?
-Wszystko ok, polecam!!!

🙂

Jeden komentarz jak do tej pory

Tags: ,

Najdziwniejsze przedmioty sprzedane na eBay

Opublikowano: 04 stycznia 2008 by Konrad Karpieszuk

Dziś krótka prasówka. W serwisie deser.gazeta.pl można zobaczyć pięć zdaniem redaktorów najdziwniejszych przedmiotów sprzedanych na eBay. Czy najdziwniejsze, nie wiem, ale na pewno kilka z nich naprawdę świetnych 🙂

Podziel się swoim zdaniem

Tags: ,

Sprzedał na aukcji śnieżną zaspę

Opublikowano: 30 grudnia 2007 by Konrad Karpieszuk

Za Wirtualną Polską:

Po co uprzątać śnieg, skoro można go sprzedać? Na taki pomysł wpadł mieszkaniec Kanady, który wystawił na aukcji w Internecie dwumetrową zaspę śnieżną. Udało mu się ją sprzedać za ponad 3,5 tysiąca dolarów.

Michel Levesque wystawił na eBay’u zaspę śnieżną przed swoim domem za jedyne 99 centów. To miał być tylko żart. W opisie aukcji zaznaczył: „Znakomita na górki dla narciarzy”. Kiedy zaspę pokazała telewizja, a cena zaczęła szybko rosnąć, Kanadyjczyk postanowił przeznaczyć zysk na cel charytatywny.

Dalszy ciąg na stronie WP.pl

Podziel się swoim zdaniem

Tags: , ,

Dyktafony po Ziobrze trafią na rzecz WOŚP

Opublikowano: 14 grudnia 2007 by Konrad Karpieszuk

Nie będę robił teatru. Jeśli od czasu do czasu zrobię konferencję prasową, to bez dyktafonów i niszczarki – mówi w rozmowie z „Wprost” Zbigniew Ćwiąkalski. – Zakupione przez poprzednika urządzenia chętnie przekażę na aukcje Jerzego Owsiaka– zapowiada szef resortu sprawiedliwości.

Reszta tekstu (już nie dotycząca aukcji internetowych, a polityki) na stronie Radia Zet

Podziel się swoim zdaniem

Tags: , ,

Nerwy puszczają allegrowiczom

Opublikowano: 15 października 2007 by Konrad Karpieszuk

Co dużo mówić: nie ma chyba w Polsce bardziej awaryjnego serwisu niż Allegro.pl. Tym bardziej jest to irytujące, bo najwięcej na tym tracą sprzedawcy, którzy płacąc za określony czas prezentacji oferty, de facto otrzymują tylko mniejszy lub większy ułamek wykupionego czasu.

Dziś pojawił się ciekawy wątek na forum Allegro. Uprzedzam, że zawiera wulgaryzmy, zatem niech klikają tylko Ci, którzy mają mocne nerwy. A na wypadek, gdyby w wątek mieli zamiar zaingerować administratorzy, zrzut ekranu (kliknij aby powiększyć):

Podziel się swoim zdaniem

Tags:

Aukcja: zostań politykiem

Opublikowano: 05 września 2007 by Konrad Karpieszuk

Widać rozpoczynającą się kampanię wyborczą i widać próby zarobienia na tym pieniędzy 🙂 W serwisie aukcji internetowych specjalizującym się w handlu usługami – Favore.pl – pojawiła się oferta wyszkolenia na „rasowego” polityka. Szkolenia odbywają się w 4 profilach: post-komunista, łże-elito-liberał, radio-maryjalista i warchoalicjant.

Całość jest raczej żartem, ale obejrzeć można.

Podziel się swoim zdaniem

Tags: ,

Sprzedam Prezydenta

Opublikowano: 24 lipca 2007 by Konrad Karpieszuk

…w pakiecie z Premierem.

Rzadko informuję o aukcyjnych wygłupach, ale ten według mnie czymś się wyróżnia. Zaczyna się niczym naprawdę dobra satyra, kończy niestety smutno.

Aukcja została już usunięta przez pracowników Allegro ale ktoś zdążył ją zarchiwizować: http://archi.inos.int.pl/db/item218919426_1.html

Podziel się swoim zdaniem

Tags: ,

Reklamy Allegro – coraz większy rozmach

Opublikowano: 11 czerwca 2007 by Konrad Karpieszuk

Wielokrotnie już donosiłem o kampaniach reklamowych Allegro, przrważnie z kategorii guerilla marketingu. Lecz to co tym razem się zdarzyło trudno nazwać tanią reklamą partyzancką 🙂


Zdjęcie zrobione w poniedziałek nad Łowiczem; podejrzewam, że wkrótce podobne rzeczy będzie można zobaczyć w innych miastach.

Źródło: alt.pl.allegro

3 komentarze

Tags:

Zagadka :)

Opublikowano: 22 maja 2007 by Konrad Karpieszuk

Zagadka: Jak na imię ma allegrowy sprzedawca? 🙂


Znalezione na Wykopie.

Podziel się swoim zdaniem