Archiwum Tagów | "wyprzedaż"

Tags: , , , ,

Nikt naprawdę nie chce sprzedawać na Allegro? ;)

Opublikowano: 08 września 2009 by Konrad Karpieszuk

To tylko krótki wpis mający na celu Wam przypomnić, że jesteśmy w połowie mojej ostatniej aukcji, w której licytujecie 320 przedmioty z branży GSM od złotówki. Z przeznaczeniem na dalszą sprzedaż. Lub jak ktoś lubi, może je sobie powiesić jako dekorację na ścianę (ale nie polecam) 😉

Link do aukcji: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=730408070

W poprzednich aukcjach w połowie ich trwania cena była o wiele wyższa niż  obecna (jak na razie kupujący są w stanie dać za te 320 przedmiotów maksymalnie 10 złotych czyli około 3 gorsze za sztukę!). To dobra wiadomość dla Was, bo chyba nie było jak dotąd tak dobrej oferty i jeśli wszystko będzie szło nadal tak samo jak w poprzednich aukcjach, cena raczej już dużo nie podskoczy.

To oczywiście zarazem zła wiadomość dla mnie, bo nie zarobię zbyt wiele 😉

A to oczywiście jest wpis, która ma zmienić ten stan rzeczy ;P

Podziel się swoim zdaniem

Tags: , ,

Wyprzedaż towaru! Runda numer dwa :)

Opublikowano: 31 lipca 2009 by Konrad Karpieszuk

Pamiętacie jak jakiś czas temu pisałem, że wyprzedaje pozostałe u mnie akcesoria GSM? Tamta aukcja się skończyła już, wystawiam więc kolejną. Tak jak i wtedy można kupić ponad 300 przedmiotów w aukcji z licytacją od 1 złotego!

Link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=702519410

* * *

Teraz chyba macie łatwiej. Poprzednia aukcja jest już zakończona i kupujący w niej wystawił już towar. Widać więc jakiej ceny można się spodziewać na koniec i po ile warto spróbować to wystawić.

Policzmy. Aukcja ponad 320 przedmiotów zakończyła się kwotą 305 złotych. Po doliczeniu kosztu wysyłki (który niestety nie jest mały – towaru jest tak dużo, że muszę go wysyłać w kilku kartonach), kupujący za przedmiot zapłacił 1,11 złotych!

Zajrzyjmy na listę sprzedawanych przedmiotów, by zobaczyć po ile kupujący wystawił te przedmioty. Ceny: od 1,50zł za przedmiot aż do dziewięciu złotych! Czyli marża od około 40% do prawie 900% 🙂 Tak się robi interesy, zwłaszcza, że jak widać część aukcji ma już kupujących.

* * *

Dla tych, do których te liczby przemawiają i chcą zarobić jakieś realne pieniądze, jeszcze raz odnośnik do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=702519410

Jeden komentarz jak do tej pory