Artykuł w kategorii | allegro

Wyprzedaż towaru! Runda numer dwa :)

Opublikowane: 31 lipca 2009 przez: Konrad Karpieszuk

Pamiętacie jak jakiś czas temu pisałem, że wyprzedaje pozostałe u mnie akcesoria GSM? Tamta aukcja się skończyła już, wystawiam więc kolejną. Tak jak i wtedy można kupić ponad 300 przedmiotów w aukcji z licytacją od 1 złotego!

Link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=702519410

* * *

Teraz chyba macie łatwiej. Poprzednia aukcja jest już zakończona i kupujący w niej wystawił już towar. Widać więc jakiej ceny można się spodziewać na koniec i po ile warto spróbować to wystawić.

Policzmy. Aukcja ponad 320 przedmiotów zakończyła się kwotą 305 złotych. Po doliczeniu kosztu wysyłki (który niestety nie jest mały – towaru jest tak dużo, że muszę go wysyłać w kilku kartonach), kupujący za przedmiot zapłacił 1,11 złotych!

Zajrzyjmy na listę sprzedawanych przedmiotów, by zobaczyć po ile kupujący wystawił te przedmioty. Ceny: od 1,50zł za przedmiot aż do dziewięciu złotych! Czyli marża od około 40% do prawie 900% 🙂 Tak się robi interesy, zwłaszcza, że jak widać część aukcji ma już kupujących.

* * *

Dla tych, do których te liczby przemawiają i chcą zarobić jakieś realne pieniądze, jeszcze raz odnośnik do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=702519410

0 Komentarze do tego artykułu

1 Trackbacki dla tego artykułu

  1. Jak wykorzystać web 2.0 do promocji aukcji? | Aukcjoteka napisał(a):

    […] (wszak jest to “blogoserwis” skierowany do aukcyjnych sprzedawców), umieściłem osobny wpis, w którym informuję o tym i chyba się nie pomyliłem. Już teraz aukcję odwiedziło ponad 600 […]

A co Ty o tym sądzisz?